Stworzenie strony informacyjnej w Europie Polska Warszawa.

 

Czym jest strona-wizytówka, wiedzą nie tylko biznesmeni i przedsiębiorcy, ale i zwyczajni ludzie. Zamówić taką stronę jest łatwo - wystarczy znaleźć web-studio. Tworzenie strony-wizytówki dla fachowców jest łatwym zadaniem.

Co przedstawia sobą strona-wizytówka i jakie jest jej przeznaczenie.

Strona-wizytówka jest to strona internetowa, która składa się z kilku stron. Ta strona internetowa zawiera główną informację o firmie albo o przedsiębiorcy. Na stronie-wizytówce rozmieszcza się również profilowa informacja o towarach i usługach, ceny, zdjęcia, kontakty.

Stworzyć taką stronę to znaczy przedstawić się i opisać swoją działalność milionom potencjalnych klientów, którzy są użytkownikami internetu i dziennie szukają usług i towarów w sieci. Strona-wizytówka świetnie nadaje się dla niewielkiego biznesu albo prywatnych przedsiębiorców.

Większość ludzi uważa, że strona-wizytówka jest ograniczoną z powodu swoich funkcjonalnych możliwościach. Śpieszymy was przekonać w tym, że „web-studio” proponuje pełnowartościowe wielofunkcyjne strony-wizytówki. W naszym wyobrażeniu strona-wizytówka to informacyjna strona internetowa z bezgraniczną ilością stron i punktów menu. Będziecie mieli możliwość dodać zdjęcia i wideo, a także informacyjne artykuły, komentarze i tak dalej. Strona internetowa będzie miała formę kontaktu zwrotnego z administratorem albo właścicielem.

Czym że różni się strona-wizytówka od korporacyjnej strony internetowej? Strona-wizytówka w przeciwienstwie od korporacyjnej strony internetowej ma standardową funkcjonalność. Designe strony internetowej pogodziliśmy z waszymi potrzebami.

Z czego składa się strona-wizytówka?

Strona główna - znajdują się tutaj podstawowe informacje o waszej firmie i ogólne informacje na temat produktów / usług. 
Produkty / Usługi - ta sekcja wymaga pełnej i szczegółowej informacji ze zdjęciami i opisami produktów lub usług. Tutaj można również określić cenę. 
Nowości - ta sekcja będzie informować waszych klientów o zmianach w waszej działalności. 
Promocje - sekcja ta zajmuje się specjalną ofertę waszej firmy, jak również informacją o konkursach. 
Informacje kontaktowe - punkt zwrotny. 
Ponadto, jeśli wolicie, strona-wizytówka może zawierać inne sekcje niezbędne do prowadzenia waszej działalności. Opisaliśmy tylko sekcje standardowe, które są odpowiednie dla każdego rodzaju działalności.  

Nasze web-studio jest w zgodzie z duchem czasu i dlatego skupia się na adaptacji strony-wizytówki dla technologii mobilnych. Większość użytkowników internetu korzysta innych urządzeń niż komputery - smartfony, tablety, itp. W związku z tym witryna musi być kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Kupno internetowej wizytówki oznacza to skuteczną całodobową reklamę z nieograniczonym zasięgiem grupy docelowej.

Kupno taniej internetowej wizytówki to jest łatwo wykonalnym zadaniem, wystarczy odwołać się do specjalistów z naszego web-studio. Zrobimy Państwu niedrogą, atrakcyjną stronę internetową z wieloma funkcjonalnościami w krótkim czasie. Będziesz zadowolony z jakości naszej pracy i ceny.